News

(1 - 4 from 12
)

Google News: Hokejový Chomutov má blízko postup, Ústí jde o mečbol

[iDNES.cz] - "Musíme hlavně začít hrát hned od první minuty, na nic nečekat a bojovat," burcoval na webu klhchomutov. cz útočník Zbyněk Hrdel. Druholigové finále se zítra hraje v Klášterci, vyzve Most. Úvodní bitva dvou nejlepších týmů základní části vypukne v 17

Google News: Partyzáni z Vrchlabí zaskočili hokejové vojáky

[iDNES.cz] ale do konce 2. třetiny o vedení přišel a ve třetí domácí utekli až na 5:1, když soupeře přestříleli 49:28. Gólem a asistencí se blýskli Hruška, Hrdel a Davídek. "Hradec ale hraje velmi dobře," připustil chomutovský útočník Zbyněk Hrdel.

Google News: V Hradci nás čekají těžké zápasy, vyhlížel Zbyněk Hrdel pokračování ...

[Hokej.cz] - Druhý zápas Chomutov vyhrál 5:2 a hodně vidět v něm byl Zbyněk Hrdel. Nejprve po jeho chybě vstřelil Hradec první branku, pak ale přihrával na druhý chomutovský gól a třetí sám dal. „Věřil jsem, že to otočíme,“ řekl bezprostředně po zápase.

Google News: Hokejisté Havlíčkova Brodu vyhráli v Olomouci i podruhé, Ústí doma neuspělo

[Sport.cz] - Po gólu a asistenci si připsali útočníci David Hruška a Zbyněk Hrdel. Mezi Jihlavou a Znojmem byl zápas dlouho vyrovnaný, až devět minut před koncem dostal domácí do vedení Bakus a za další minutu rozhodl o druhé výhře Dukly Adam Zeman.