News

(1 - 4 from 15
)

Google News: Hokejovému Litvínovu sebraly naději na úspěch se Zlínem čtyři tyčky

[iDNES.cz] - "Chtěli jsme přetrhnout hroznou sérii se Zlínem, ale bohužel," řekl litvínovský trenér Vladimír Jeřábek po šesté porážce se Zlínem v řadě. "Co neprůstřelný Horčička nechytil, to zastavily tyčky. Přitom jsme první třetinu odehráli nejlíp v sezoně

Google News: Venkovní loupežná série beranů pokračuje

[Zlínský deník] - Měli jsme vést 2:0 nebo 3:0," věděl trenér Vladimír Jeřábek. Místo jeho svěřenců ale udeřil Zlín. Hned ve 22. minutě se kotouč od horní tyčky odrazil na záda litvínovského brankáře Francouze a skončil na brankové čáře, kde nejrychleji reagoval Honejsek.

Google News: Kouč Vervy Jeřábek: Chválím mužstvo za kolektivní výkon

[Mostecký deník] - „Po čtyřech prohrách už jsme potřebovali něco urvat," přiznal litvínovský trenér Vladimír Jeřábek. Zatímco litvínovskou výpravu pohltila vlna euforie, domácí se ze stadionu trousili pomalu jako z pohřbu. „Mohl bych zase nastartovat kazetu o marodce

Google News: Ani posily z NHL porážku neodvrátily

[Prachatický deník] - Obránce Vydarený odstoupil kvůli poranění třísel." Vladimír Jeřábek (Litvínov): „Po čtyřech prohrách už jsme potřebovali něco urvat. V úvodu nás domácí dostali pod tlak. Klíčovým momentem bylo proměněné trestné střílení, kterým jsme se dostali do vedení.