News

(1 - 4 from 18
)

Google News: HC VERVA Litvínov

[Deniksport.cz] - V páté minutě otevřel skóre Tomáš Svoboda, což opět potvrdilo, jakou formu má na startu sezony druhá brněnská útočná formace. Za domácí kontroval o deset minut později Hanzl, který překvapil Trvaje šikovnou střelou z plné rychlosti. Zásahy brankařů v

Google News: Střely na branku ve druhé třetině: HC Kometa Brno 16:10 HC ...

[Deniksport.cz] - Tomáš Svoboda se dostal do výborné střelecké pozice, v níž byl podražen obráncem Petrem Frühaufem, který je poslán na trestnou lavici. 49:10. Po Švrčkově střele dorážel Tomáš Svoboda jen do boční sítě. 49:16. Bičánek znovu pálil od modré, Kantor však

Google News: Posily z NHL? Jeden hráč hokej nedělá, myslí si útočník Komety ...

[iDNES.cz] - Samozřejmě si na ně musíme dávat pozor, protože mají kvalitu i zkušenosti, ale v lize je dost kvalitních hráčů, kteří se s nimi mohou srovnávat," podotýká brněnský útočník Tomáš Svoboda. "Pokud má Kladno celou lajnu z NHL, je to o něčem jiném. Ale

Google News: V Kometě funguje chemie druhé řady. Na Brno teď číhá i Martínek

[Brněnský deník] - V tom vidím naši sílu," všiml si Tomáš Svoboda, který proti beranům vstřelil dva góly a přidal asistenci. Jasně mluví i řeč čísel. Trojice mladých útočníků, z nichž ani jeden nepřesahuje „studentský" věk 26 let, okupuje čelo týmového bodování. V pěti