News

(1 - 4 from 59
)

Google News: Slavia vyrovnala sérii předkola

[Sportovní Noviny] - Litvínov - Hokejisté pražské Slavie zvítězili ve čtvrtém utkání série předkola play off extraligy na ledě Litvínova 5:3 a vyrovnali stav v sérii hrané na

Google News: VIDEO: Halák vychytal víťazstvo Montrealu

[Dennik Šport] - J. Carter (Hartnell) Wheeler (Krejčí), 25. Recchi (P. Bergeron, Seidenberg), 31. P. Bergeron (Sturm, Hunwick), 32. Krejčí (Ryder, Wheele), 53.

Google News: FOTOGALERIE: Sršni zvládli drama a vedou v play-off 2:0

[denik.cz] - V 67. minutě jel pro změnu sám na Blažka domácí bek Rejzek, ale brankáře nepřekonal. To se povedlo až o minutu později Janu Sladkému, který získal na modré

Google News: Slávista Kůrka se pomstil Litvínovu gólem za to, že pro něj žádal trest

[iDNES.cz] - Kůrka odpověděl po svém: dal první gól 4. zápasu předkola play-off, který Slavia vyhrála 5:3 a odvrátila tak vyřazení. Série je srovnaná 2:2, rozhodne se v