(1 - 5 from 5 )

News

(1 - 4 from 16
)

Google News: Dramatyczny mecz Górzanki z Siemaszką, niecodzienny apel do Sportowetempo.pl

[] - Trzeba jednak zaznaczyć, iż w bramce Siemaszki świetnie spisywał się Paweł Zieliński, który kilkakrotnie uchronił drużynę z Piekar przed stratą bramki. Siemaszka również miała swoje okazje. Pierwszą z nich mógł wykorzystać Marek Miś, który po strzale

Google News: 4-0 juniorów Hutnika z Górnikiem Wieliczka (FOTO) - Sportowetempo.pl

[] - W 53 minucie Paweł Zieliński miał przed sobą pustą bramkę i z sześciu metrów nie trafił! Trzeba przyznać, że sztuką było zaprzepaszczenie tej okazji. W 74 minucie wynik ustalił Filip Cyganek, który już na linii bramkowej trącił futbolówkę zmierzającą

Zawodnik Ślęzy Wrocław Paweł Zieliński podpisał dzisiaj kontrakt ze Śląskiem. To brat Piotra Zielińskiego, reprezentanta Polski, grającego na co dzień we ...

PAWEŁ ZIELIŃSKI - Aktualne wydarzenia z kraju i zagranicy -...

info.wyborcza.pl
PAWEŁ ZIELIŃSKI: najświeższe informacje, zdjęcia, video o PAWEŁ ZIELIŃSKI; Policja świętuje 100-lecie. Komendant główny: Ludzie nam ufają. To najpiękniejsza...