News

(1 - 4 from 11
)

Google News: Ieva Dumbauskaitė svajoja apie Braziliją

[Vakarų ekspresas] - Juk šalies vadovė I. Dumbauskaitę sveikino po to, kai liepos viduryje ji su partnere Monika Povilaityte Kipre tapo pasaulio jaunimo iki 19 metų čempione. Ar gali dar kas iš lietuvių pasigirti tokiu pasiekimu? Tačiau ši tinklininkių pora išgarsėjo

Google News: Titulus skinančioms Lietuvos paplūdimio tinklininkėms – pinigingų ...

[DELFI] - Pasaulio jaunimo (iki 19 metų) paplūdimio tinklinio čempionėmis neseniai tapusios lietuvės Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė iš Kipre vykusių pirmenybių parsivežė ne tik aukso medalius bei nugalėtojų taurę, bet ir finansiškai dosnių pasiūlymų

Google News: I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė nekovos dėl Europos jaunimo ...

[DELFI] - Praėjusių metų Europos jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionėms Ievai Dumbauskaitei ir Monikai Povilaitytei, kurios praėjusią savaitę Kipre laimėjo ir planetos devyniolikmečių pirmenybes, nepavyko iškopti į Olandijoje vykstančio Senojo

Google News: I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė tęs kovą Europos jaunimo ...

[DELFI] - Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė. © DELFI (T.Vinicko nuotr.) Praėjusių metų Europos jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionėms Ievai Dumbauskaitei ir Monikai Povilaitytei, kurios praėjusią savaitę Kipre laimėjo ir planetos