News

(1 - 4 from 6
)

Google News: Korona HiD w derbowym starciu lepsza od KS CK Troszyn (zdjęcia, wideo)

[Tygodnik Ostrołęcki] - Podopieczni trenera Tomasza Słowika w pierwszej połowie meczu przeważali i zdobyli bramkę za sprawą Mateusza Dudy w 25. minucie gry. Po dziesięciu minutach drugiej części spotkania mieliśmy już 2:0, a tym razem Michał Nosek wykończył zespołową

Google News: Festiwal strzelecki na Witosa, górą piłkarze ostrołęckiej Korony HiD (zdjęcia ...

[Tygodnik Ostrołęcki] - Jeszcze przed końcem pierwszej połowy meczu szybki kontratak na bramkę zamienił Michał Robaszkiewicz. Po przerwie, strona zdecydowanie dominującą byli gospodarze, a kolejne bramki strzelali dwukrotnie Michał Nosek oraz Michał Robaszkiewicz

Google News: Oldboys Team Olsztyn zdobywcą Pucharu Prezydenta

[eOstrołęka] - KORONA HID OSTROŁĘKA: Sebastian Szczechowiak, Paweł Wikieł, Tomasz Słowik, Michał Nosek, Roman Szkopek, Marcin Manowski, Michał Rychlik, Włodzimierz Kąkiel, Tomasz Nosek, Janusz Chorąży. OLDBOYS BABOSZEWO: Robert Kędzierski, Tomasz Dobrzyński

FE Investegate |Contrarius Glb Inv Announcements | Contrarius Glb...

FE Investegate announcements from Contrarius Glb Inv, Director/PDMR Shareholding