News

(1 - 4 from 23
)

Google News: Pogoń Szczecin: Trzy minuty od trzech punktów

[gs24.pl] - Największe pretensje można mieć do lewego obrońcy Pogoni, który po meczu walił pięściami w ściany tunelu. Po spotkaniu kibice do tradycyjnego repertuaru, czyli skandowania - Radek Janukeiwicz, dorzucili nową pieśń. Łukasz Zwoliński. 19-latek wobec

Google News: Donald Djousse i kto jeszcze?

[gs24.pl] - Do niedawna numerem dwa (przed przyjściem Traore) był 19-letni Łukasz Zwoliński. W I lidze w dwóch spotkaniach na boisku spędził łącznie 99 minut. Wyszedł nawet w wyjściowej jedenastce w przegranym meczu z Olimpia Elbląg 1:2. W tym sezonie grywa

Google News: Piłkarska sobota: Pogoń wygrała z Arką, bez goli w derbach Szczecina

[gs24.pl] - Łukasz Zwoliński już nie puka, a wręcz wali do drzwi pierwszej osiemnastki ekstraklasowej Pogoni Szczecin. W meczu rezerw z drugim zespołem Arki Gdynia zdobył dwie bramki dla Portowców. W obu przypadkach znalazł się tam, gdzie rasowy napastnik

Google News: Polonia przegrała w Barlinku, Arka II w Szczecinie

[trojmiasto.pl] - Już w 17. minucie po prostopadłym podaniu z bocznego sektora boiska piłkę do pustej bramki skierował napastnik Łukasz Zwoliński. Gospodarze pomimo przewagi szukali kolejnego trafienia, zaś goście czekali na okazję do kontry. Po przerwie Arkę przed