(1 - 2 from 2 )

News

Raštane preokretom do pobjede, Uskok spasio bod na Klisu

stari.dalmacijanews.com
[Dalmacijanews] - A krenulo je idealno; već nakon 7. minuta igre pogodio je Luka Aničić za 1:0. Gosti se ne predaju; u drugom poluvremenu najprije preko Milića izjednačavaju (61.) a zatim i pogotkom Veraje prelaze u vodstvo šesnaest minuta prije kraja.

Spox: Luka Anicic - - SPOX.com

Luka Anicic - Daten, Spiele, Vereine, Auszeichnungen: Spielerdaten, Spielerportraits und Detaildaten von der Bundesliga bis zur Oberliga und allen...

Kurskis and Kancelskis back to Kaunas - Page 3 - The Terrace ...

Kaunas seemingly have a Croatian striker, Luka Anicic, on their books - seems to score for fun... The odds are heavily stacked against anyone ...

Luka Anicic - Istra Pula - Allianz Frauen-Bundesliga: alle Kickerwww.kicker.de/news/fussball spieler_luka-anicic.html

Luka Anicic - Istra Pula - Allianz Frauen-Bundesliga: alle Spielerdaten, Statistiken und News der Saison