( I'm Kevin Grosskreutz)
(1 - 10 from 10
)

Google News: Niemcy: pierwsza strata Borussii, polska bramka w Bawarii

[Onet.pl] - Zdobywca gola spędził na boisku 79 minut, w końcówce w jego miejsce pojawił się Kevin Grosskreutz. W drugim kolejnym meczu Bundesligi sposobu na bramkarza rywali nie znalazł Robert Lewandowski, który podobnie jak Łukasz Piszczek rozegrał pełne

Google News: "Kicker" ocenił "Lewego", "Kubę" i Tyrałę

[Wirtualna Polska] - W Borussii zdaniem "Kickera" najgorzej wypadli Kevin Grosskreutz i Ilkay Guendogan, ocenieni na 4. Sebastiana Tyrałę z Greuther Fuerth za przegrany 0:3 mecz z Bayernem Monachium oceniono na 3,5. W zespole reprezentanta Polski lepszą notę dostał

Google News: Polska podpora Borussii Dortmund ma początek sezonu z głowy?

[Wprost 24] - Po zejściu Polaka z boiska wznowiono sparing, a jego miejsce zajął Kevin Grosskreutz. - Kevin jest jednym z kandydatów - odparł Klopp, spytany o ewentualnego zmiennika Polaka w piątkowym meczu. Nie chciał jednak udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Google News: Puchar Niemiec: pewne zwycięstwo Borussii Dortmund

[Onet.pl] - Pierwszy rozegrał całe spotkanie, natomiast naszego napastnika w 69. minucie zmienił Julian Schieber, a "Kubę" w Kevin Grosskreutz. Kompromitacją zakończył się występ Hoffenheim. Wieśniacy przegrali aż 0:4 z czwartoligowym zespołem Berliner AK