News

(1 - 4 from 18
)

Google News: MŚ: Czerwonka dziesiąta na m

[Wirtualna Polska] - Natalia Czerwonka (MKS Cuprum Lubin) zajęła dziesiąte miejsce w wyścigu na mw łyżwiarskich mistrzostwach świata na dystansach w holenderskim Heerenveen. Katarzyna Woźniak (WTŁ Stegny Warszawa) była 18., a Luiza Złotkowska (KS Orzeł Elbląg)

MŚ w łyżwiarstwie szybkim lokata Bródki i 10. Niedźwiedzkiego

wyborcza.pl
[Gazeta Wyborcza] - Natalia Czerwonka (MKS Cuprum Lubin) była 13., a Katarzyna Woźniak (WTŁ Stegny Warszawa) Triumfowała mistrzyni olimpijska z Vancouver Czeszka Martina Sablikowa. Drugie miejsce zajęła srebrna medalistka tych igrzysk Niemka Stephanie Beckert

Bródka dziewiąty na m

[Eurosport.com PL] - Konrad Niedźwiedzki 1.47, Roland Cieślak 1.50, m kobiet 1. Martina Sablikova (Czechy) 4.01, Stephanie Beckert (Niemcy) 4.04, Ireen Wuest (Holandia) 4.04, Natalia Czerwonka 4.11, Katarzyna Woźniak 4.22,42.

Google News: MŚ: 9. lokata Bródki i 10. Niedźwiedzkiego

[Wirtualna Polska] - Natalia Czerwonka (MKS Cuprum Lubin) była 13., a Katarzyna Woźniak (WTŁ Stegny Warszawa) Triumfowała mistrzyni olimpijska z Vancouver Czeszka Martina Sablikowa. Drugie miejsce zajęła srebrna medalistka tych igrzysk Niemka Stephanie Beckert