News

(1 - 4 from 6
)

Google News: Příbramský hrdina Mareš: Tušili jsme, že Plzeň bude mít menší motivaci

[iDNES.cz] - Příbramský hrdina Mareš: Tušili jsme, že Plzeň bude mít menší motivaci. 8. října :12. Temnou příbramskou sérii bez výhry mohl slavně utnout už před dvěma týdny, jenže Jiří Mareš tehdy při zápase s Českými Budějovicemi velkou šanci neproměnil.

Google News: Drtivý tlak body nepřinesl. Plzeň opět prohrála v Příbrami

[Plzeňský deník] - Příbram skórovala z první vážnější akce před plzeňskou brankou. V 18. minutě Šlapákův centr vyrazil Kozáčik jen před sebe a dobíhající Jiří Mareš poslal míč snadno do odkryté branky. Viktoria se snažila o vyrovnání, blízko k němu měl Procházka, ale

Google News: Plzeň padla na hřišti posledního, trápí se i mistr. Ligu vede Jablonec

[iDNES.cz] - Vždyť Příbram až do tohoto kola byla bez vítězství a uzavírala ligovou tabulku. Jenomže tentokrát předvedla důsledný výkon v defenzivě a skvělý zápas má za sebou brankář Aleš Hruška. Jediný gól utkání vstřelil dvacetiletý záložník Jiří Mareš. Ten

Google News: Los rivales de los equipos españoles en

[La Rioja] - Viktoria Pilsen: Fue derrotado 1-0 por el Pribram, que en el minuto 18, por medio de Jiri Mares, consiguió hacer el único tanto de un duelo en el que el rival atlético empujó sin éxito para lograr por lo menos un punto. Este tropiezo deja al Viktoria