( I'm Jaime Romero)
(1 - 8 from 10
)

Mixed day for Romero

[7M SPORTS] - Jaime Romero scored and was then sent off as 10-man Granada were denied a vital Primera Division win over Athletic Bilbao thanks to a last-minute equaliser in a 2-2 draw. Romero fired home from the middle of the penalty area in the second minute before

Google News: Primera Division: Valencia wraca na trzecie miejsce

[Onet.pl] - Gospodarze wyszli na prowadzenie już w drugiej minucie gry po trafieniu Jaime Romero. Ten sam zawodnik jeszcze w pierwszej połowie otrzymał czerwoną kartkę i został usunięty z boiska. W drugiej połowie osłabieni gospodarze zdołali jednak podwyższyć

Google News: Barcelona - Granada Primera Division 20 maart LIVE

[Bet.nl] - Roberto, Jaime Romero en Fran Rico zijn allemaal twijfelgevallen, terwijl Pape Diakhate en Hassan Yebda zeker niet meedoen door hun blessures. Barcelona is wel in een goede vorm en heeft 63 punten behaald in negentien overwinningen, zes keer gelijkspel