News

(1 - 4 from 18
)

Google News: Uoči reprezentativne akcije Jelavić nastavio zabijati, Španjolci na "hlađenju"

[Hrsport] - Goran Blažević (Hajduk): Bili su na Poljudu ostavili nemoćnom Cibaliju svladavši je 4:0, a splitski čuvar mreže nije imao previše posla ostavivši svoj gol netaknutim. Josip Šimunić (Dinamo Zagreb): Dobio punu minutažu u zadnjoj liniji Modrih u

Google News: Najbolji strijelac Bundeslige povećao konto, Sammir "odgovorio" Štimcu

[Hrsport] - Goran Blažević (Hajduk): Svojom uzlaznom formom, koja se dijelom pokazala i na Maksimiru, nije zaslužio primiti tri pogotka, ali obrana ispred njega odigrala je jako slabo. Ništa nije mogao učiniti kod eurogola i jedanaesterca Sammira kao i sjajnog

Google News: Ključni trenuci velikoga derbija

[vecernji] - U 11. minuti Pivarićev sjajan centaršut Čop ne pretvara u gol, u 15. minuti Rukavina kasni s realizacijom, potom sjajni Ademi izlazi sam pred vratara, a Goran Blažević fantastično brani. Hajduk je već pucao po šavovima minuta - pogodak Sammira