News

(1 - 4 from 10
)

Google News: Strakonickým házenkářům aplaudovala vyprodaná hala

[Strakonický deník] - Pak byl v trháku Filip Moravec, ale domácí opět odmítli jít do třígólového vedení. Takže místo toho i po neproměněné sedmičce Zbírala Louny vyrovnaly ve 34. minutě na 17:17. Ale ve 38. minutě po trefě právě Zbírala utekli domácí na 20:17 a trhák

Google News: Vítězství odmítl dvě vteřiny před koncem David Zbíral

[Strakonický deník] - Ale do přestávky jsme to stáhli a mohli poločas i vyhrát o dva góly, Filip Moravec však v trháku udělal přešlap a Krejčí proskok nedal," konstatoval Vávra. Po obrátce vedla Karviná B znovu o pět gólů. „V tu chvíli se ale mužstvo obrovsky semklo a

Google News: Padesátiletý Gruzovský dal dva góly v I. lize a skončil

[Strakonický deník] - Ve 30. minutě hosté snížili, v posledních vteřinách ale vrátil čtyřgólový náskok Jihočechům Filip Moravec (12:8). Necelých pět minut po přestávce přišel gólový moment Luďka Gruzovského, když dorazil vyražený míč a Strakonice díky tomu vedly 15:10.

Filip Moravec: Afghánci už vědí, že Češi spíš opravují, než střílejí...