News

(1 - 4 from 8
)

Google News: Házenkářky dnes doma s Plzní

[Havlíčkobrodský deník] - Brodský trenér David Kučera nezastírá, že při současné hráčské krizi je letošní prioritou záchrana v prvoligové soutěži, je si vědom, že Jiskra musí bodovat s oddíly dolní poloviny tabulky. Dnes k tomu má příležitost ve střetnutí s DHC Plzeň, která

Google News: Páteční voliče odradil déšť, sobotní lákalo sluníčko ven

[Mělnický deník] - Potvrdil to vedoucí správního odboru města David Kučera. Při volbách do krajského zastupitelstva před čtyřmi lety přitom byla účast téměř čtyřicet procent. Aby takové účasti město dosáhlo i tentokrát, musely by do dvaceti mělnických okrsků přijít do

Google News: Líšeň pálila na krásu a má výhru

[Brněnský deník] - Napajedla poslal do vedení ve 12. minutě David Kučera, ale právě Kunc za deset minut přesnou ranou k tyči vyrovnal. Po půlhodině hry vyprášil horní růžek hostující branky dobře trefeným projektilem Jakub Milotínský a Brňané vedli 2:1. „Po druhé brance

Google News: Čtyřgólový Postava: Lidi mi říkali, že to bylo kopačkami od Messiho

[Zlínský deník] - Uvolnil mě David Kučera, a už jsem šel sám na branku a umístil jsem míč k tyči. Jak vás tak poslouchám, to jsou góly jako z dílny vašeho vzoru Lionela Messiho. (Smích.) Lidi mi říkali, že to bylo kopačkami od Messiho. (Další výbuch smíchu.) Kolik vás