News

(1 - 4 from 35
)

Google News: Čekijos lygos pusfinalio mače du lietuviai pelnė 18 taškų

[DELFI] - Čekijos krepšinio čempionato atkrintamųjų varžybų pusfinalio etapo antrose rungtynėse „BK Prostejov“ klubas, kuriam atstovauja Benas Veikalas ir Andrius Šležas, išvykoje susitiko su „BK Pardubice“ komanda ir pralaimėjo varžovams rezultatu 72:77 (14:20

Google News: Pardubice jdou podruhé na Prostějov: Přitvrdíme, porveme se o každý míč

[iDNES.cz] - Pořádnou paseku dělal v pardubické obraně také Litevec Benas Veikalas, který se může pochlubit úžasným průměrem trojky na utkání (v letošní sezoně z nich zaznamenal už 237 bodů!). Veikalas sahá k tříbodové střelbě velice často a udržuje si famózní

Veikalo ir Šležo ekipa suklupo Čekijos pusfinalyje

[basketnews.lt] - Benas Veikalas ant parketo praleido 33 minutes, pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

Lietuvių vedamas „Prostejov“ pergalingai pradėjo Čekijos pirmenybių pusfinalį

[basketnews.lt] - Benas Veikalas per 27 minutes pelnė 19 taškų (5/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 6, perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus. Andrius Šležas per 24 minutes įmetė 13 taškų