News

(1 - 4 from 6
)

Google News: Marcali VSZSE - Szekszárdi FGKC (14-18)

[Marcali Portál] - Balogh Bea nyilatkozata: Kéthete játszottunk a Szekszárd ellen, tudtuk, hogy egy nagyon jó csapattal fogunk ismét találkozni. Én bíztam abban, hogy itt a hazai pályán esetleg meg tudjuk verni őket. Az első félidőben szerintem kimondottan jól

Google News: Marcali VSZSE - Győri Audi ETO KC II. junior (13-21)

[Marcali Portál] - Balogh Bea fiatal csapata nem ijedt meg, végig harcolta a meccset és kikapott egy jobb csapattól. A leányaink az első félidő 13 percében még 7-6 arányban vezettek! Nem játszottunk alárendelt szerepet azt gondolom. Lőttünk 7 kapufát, és a szerencse sem

Székesfehérvár MJV - Egészség - Megnyugtató előny - Cornexi-Alcoa-HSB...

egeszseg.szekesfehervar.hu
Balogh Bea vezérletével hatgólos előnyt szerzett a fehérvári ... A fordulás után Balogh Bea elkezdi a gólgyártást, csatlakozik hozzá Tápai is.

Új account directorok és szövegíró a neóban - Sajtóközlemények -...

Új account directorok és szövegíró a neóban: Senior ügyfélkapcsolati szakemberekkel, illetve szövegíróval bővült a Neo Interactive, amely egyúttal szerkezeti...